KONST / Litografier / Färglitografi 7437096
nr 743 7096
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Färglitografi , Harry Wichmann (1916-1993), signerad, 248/360, motivets mått: 67x51
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 februari 2012
kl 17:38:30
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
550 kr
27 feb
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann